Radyo TV Online
geleceğin yayıncılık servisleri,
online radyo ve tv yayınları için en iyi çözüm...
Hakkımızda ...

Online yayıncılık alanında hizmet veren Radyotvonline.com.tr kurulduğu günden bu güne kesintisiz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Radyoculuk alanında en son teknolojiyi takip eden Radyotvonline CD Kalitesinde Stereo internet yayınını Mart 2005 'te Türk radyolarının hizmetine sunan ilk ve tek servis sağlayıcı olmuştur.

Sektörün önde gelen kuruluşları olan Power Group (Power FM, Powerturk FM, Powerturk TV, Radyo Fenomen, Power XL, Power Love), Doğuş Yayın Grubu (Kral FM, Kral POP, Virgin Radio, NTV Radyo, NTV Spor Radyo, Radyo Eksen, Radio Voyage, Capital Radio), Saran Group (Radyo Spor, Radyo Tatlıses, Radyo Trafik, Radyo Slowtime) Yayınlarına ait tüm streaming hizmetleri Radyotvonline tarafından sağlanmaktadır.

Radyotvonline serverları kesintisiz yayın sağlamak için İstanbul/Akatlar'da bulunan merkez binamızdan 24 saat boyunca sistem yöneticilerimiz tarafından takip edilmektedir.

Radyotvonline aracılığı ile tüm dünyaya yayınlarını ulaştıran radyolar ve televizyonlar online olarak nerelerden dinlendiklerini veya nerelerden izlendiklerini ülke / il / ilçe ve Hatta Semt semt görebilmektedirler.Yeni geliştirdiğimiz bir teknoloji ile dinleyicilerinizin bulunduğu bölgeyi Google Maps Üzerinden Uydu Görüntüsü ile görebilirsiniz.

Radyotvonline.com.tr, Radyolar için sunduğu cd kalitesinde stereo yayın hizmetinin dışında televizyon kanalları için de yüksek görüntü kalitesi (FULL HD) ile internet yayını hizmeti sunmaktadır.

Gelin sizde Radyotvonline radyoları ve televizyonları arasına katılın, sesinizi ve görüntünüzü tüm dünyaya Radyotvonline kalitesiyle kesintisiz ulaştırın.

İletişim Bilgilerimizradyo fm